РУБРИКАТОР
Рішар Жоффруа випускає власне саке / Харьков : Развлечения большого города
uk en fr ru
Харьков:Развлечения большого города

Колонка редактора / Харьков

Рішар Жоффруа випускає власне саке

Рішар Жоффруа випускає власне саке

25 августа 2020, Колонка редактора


Источник

Рішар Жоффруа, більш відомий як колишній майстер погребів Dom Perignon, випустив власне саке.

Пішовши з Dom Perignon після 35 років роботи, Жоффруа відкрив для себе нову пристрасть до саке – традиційного японського рисового вина.
 

«До приходу в Dom Pérignon я був лікарем; а потім я почав друге життя в якості винороба, і займався цим протягом більше трьох десятиліть. Тепер я подумую почати нову цікаву главу в Японії з виробництвом саке», - розповідає Жоффруа.
 

Він також зазначив, що Японія – складна та інтелектуальна країна, і йому подобається її культура. А саке для Японії є «ДНК в історичному та культурному аспектах».

IWA розташована в Татеяма в префектурі Тояма. Цей проєкт – спільне втілення Жоффруа з, зірковим архітектором Кенго Кума, і відомим дизайнером Марком Ньюсоном, який створив упаковку для пляшок.

Коли Жоффруа почав працювати з саке, він зрозумів, що воно в багатьох сенсах відображає його пошуки гармонії.

Саке традиційно завжди готували у вигляді одного напою; однак, Жоффруа вирішив змінити традиції, виробляючи власне саке шляхом купажування, використовуючи свої навички, відточені під час виробництва шампанського.
 

«Для мене робота з виноградом або рисом не має особливих відмінностей. Основна відмінність – це час, необхідний для різних процесів (варіння рису, витримки в пляшках, дозрівання, потенціалу старіння). Мені ще треба багато чому навчитися. Експериментувати і ризикувати – це дух IWА».
 

IWA 5 – перше саке, випущене Жоффруа. Він пояснив, що «5» - це число, яке представляє гармонію; а також він говорить про технічні елементи, задіяні в процесі: рис, що складається з трьох різновидів, а саме Ямада Нішікі, Омачі і Гохьякумангоку, п'ять штамів дріжджів, походження рису, метод розмноження дріжджів і ферментація.
 

«Коли я поєдную елементи, мова йде не про те, наскільки вони виняткові самі по собі, а про те, наскільки добре вони поєднуються один з одним, щоб створити ідеальний баланс», - сказав він.
 

Жоффруа повідомив, що рецепт кожного нового саке IWA буде трохи відрізнятися – як мінімум, на ранніх етапах – завдяки постійному вдосконаленню його суміші для досягнення максимального балансу, до якого він так прагне.

«Саке – це культура, терруар і люди. Я вважаю це природним продовженням вина. Як показують звіти, майбутнє саке за експортними ринками. Я був би дуже гордий, якби зміг представити цей продукт винному світу. З кожним роком все менше і менше японців споживають саке, а обсяги споживання на внутрішньому ринку скорочуються. Тим часом рівень якості підвищується, а це означає, що вихід на ринок – це вихід з положення, - сказав Жоффруа.
 

Перше саке IWA 5 дебютувало в Японії в травні цього року. Поширення в Гонконзі і Сінгапурі почалося в червні і липні відповідно. До кінця цього року саке буде випущено у Франції.

 

Планується, що IWA офіційно відкриється в січні 2021 року. IWA буде першою в Японії, яка запропонує житло і  СПА для туристів, щоб вони могли насолодитися краєвидами та витонченим саке.

 


Просмотров: всего 105, из них 2 сегодня


добавить →Комментарии (0)

Добавить комментарий

Хотите что-нибудь добавить? Легко!

Вы не зарегистрированы и/или не авторизованы на сайте.

Ваше сообщение появится на сайте только после проверки модератором.
Зарегистрируйтесь  –  это очень просто!

Тема сообщения
Сообщение • 
Представьтесь • 
Как с вами связаться

e-mail или ICQ или телефон или ... (на сайте не показывается!)

 
 


Дорогие друзья!
Обращаем ваше внимание, что в комментариях запрещено:

  • употреблять нецензурные выражения и слова. Допускается воспроизведение ругательств без личностной направленности, при условии замены не менее одной буквы слова значками *&# и прочими
  • размещать тексты, противоречащие законодательству Украины или призывающие к его нарушению
  • злоупотреблять клавишей Caps Lock, т.е. писать комментарии заглавными буквами. Такие высказывания будут удаляться
  • оскорблять других участников обсуждения, авторов текстов на сайте, да и вообще оскорблять
  • размещать тексты, содержащие пропаганду или агитацию, возбуждающие социальную, расовую, национальную, половую или религиозную ненависть и вражду
  • размещение рекламных сообщений (кроме раздела «Доска объявлений»), а также рекламных фраз в подписях или именах пользователей
  • обсуждать действия администрации (представителей) сайта.

Каждый комментатор несет полную ответственность за размещенную им информацию. За двукратное нарушение правил комментирования пользователь может быть «забанен», то есть лишен возможности оставлять комментарии на сайте. Причем навсегда.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание сообщений, за исключением сообщений, размещаемых представителями сайта.

Подписывайся
События
Каждое воскресенье Семья Шоу-ресторана Altbier приглашает Вас на «Family Time»!

Family Time – это удивительная возможность провести незабываемое время вместе со своей семьей.

Доска объявлений   |   Гостевая книга   |   Реклама / Размещение заведений   |   Контакты   |   Мобильная
вверх