РУБРИКАТОР
Українська ресторанна асоціація склала лист з пропозиціями до Головного санітарного лікаря Ляшка / Харьков : Развлечения большого города
uk en fr ru
Харьков:Развлечения большого города

Колонка редактора / Харьков

Українська ресторанна асоціація склала лист з пропозиціями до Головного санітарного лікаря Ляшка

Українська ресторанна асоціація склала лист з пропозиціями до Головного санітарного лікаря Ляшка

29 июля 2020, Колонка редактора


Источник

 

Президент Української ресторанної асоціації Сергій Трахачов разом з Головою юридичного комітету УРА  склали лист з пропозиціями до Головного санітарного лікаря Віктора Ляшка.
 

В зверненні йдеться про внесення змін до Постанови МОЗ #32 від02.06.2020, в якій затверджені тимчасові рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при роботі закладів громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), а саме ми просимо:

«1. У зв’язку, значними складнощами в придбанні, великими витратами на закупівлю, також зважаючи на скарги великої кількості працівників на стан шкіри після застосування одноразових рукавичок та екранів або окулярів, просимо внести зміни до пункту 7 Постанови №32 МОЗ, та викласти її в наступній редакції:

«Працівники закладів громадського харчування, в тому числі ті, які видають замовлення та здійснюють розрахунок, повинні бути одягнені в медичну маску або респіратор (ЗІЗ).
Після кожного зняття ЗІЗ та одяганням чистої маски/респіратора працівник повинен ретельно помити руки з милом або обробити їх антисептичним засобом.
Адміністрація закладу громадського харчування повинна провести навчання серед працівників щодо правил використання ЗІЗ, їх утилізації та забезпечити контроль за дотриманням зазначених правил.»
 

2. У зв’язку зі змінами внесеними Постановами Кабінету міністрів України, Постановою №38

МОЗ просимо змінити норму Постанови №32 від 02.06.2020р. а саме: «забороняється проведення свят, банкетів, майстер-класів, публічних подій тощо, у яких беруть участь більше ніж 10 осіб;», та викласти її в наступній редакції:

« у закладах громадського харчування дозволяється проведення свят, банкетів, майстер-класів, публічних подій тощо(далі –захід  та/або заходи), за умови що дотримується відстань між сусідніми столами не менше 1,5 метри та розміщення не більше чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), а також за умови, що дозволяється одночасне перебування відвідувачів заходу з розрахунку не більше однієї особи на 5 квадратних метрів загальної площі приміщення закладу громадського харчування.»

Сьогодні на зустрічі в МОЗ Максим Шульженко (член наглядової ради УРА) передасть це звернення беспосередньо Віктору Ляшку.


Просмотров: всего 201, из них 1 сегодня


добавить →Комментарии (0)

Добавить комментарий

Хотите что-нибудь добавить? Легко!

Вы не зарегистрированы и/или не авторизованы на сайте.

Ваше сообщение появится на сайте только после проверки модератором.
Зарегистрируйтесь  –  это очень просто!

Тема сообщения
Сообщение • 
Представьтесь • 
Как с вами связаться

e-mail или ICQ или телефон или ... (на сайте не показывается!)

 
 


Дорогие друзья!
Обращаем ваше внимание, что в комментариях запрещено:

  • употреблять нецензурные выражения и слова. Допускается воспроизведение ругательств без личностной направленности, при условии замены не менее одной буквы слова значками *&# и прочими
  • размещать тексты, противоречащие законодательству Украины или призывающие к его нарушению
  • злоупотреблять клавишей Caps Lock, т.е. писать комментарии заглавными буквами. Такие высказывания будут удаляться
  • оскорблять других участников обсуждения, авторов текстов на сайте, да и вообще оскорблять
  • размещать тексты, содержащие пропаганду или агитацию, возбуждающие социальную, расовую, национальную, половую или религиозную ненависть и вражду
  • размещение рекламных сообщений (кроме раздела «Доска объявлений»), а также рекламных фраз в подписях или именах пользователей
  • обсуждать действия администрации (представителей) сайта.

Каждый комментатор несет полную ответственность за размещенную им информацию. За двукратное нарушение правил комментирования пользователь может быть «забанен», то есть лишен возможности оставлять комментарии на сайте. Причем навсегда.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание сообщений, за исключением сообщений, размещаемых представителями сайта.

Подписывайся
События
Вперше у Харкові! Новинка - Римська піца!
Тільки у нас! Римська піца — Pinsa Romana в ресторанному комплексі «Пушка-Миндаль» та ресторані-мікс «Монтана»....
Доска объявлений   |   Гостевая книга   |   Реклама / Размещение заведений   |   Контакты   |   Мобильная
вверх