РУБРИКАТОР
По Україні - хвиля протестів рестораторів / Харьков : Развлечения большого города
uk en fr ru
Харьков:Развлечения большого города

Колонка редактора / Харьков

По Україні - хвиля протестів рестораторів

По Україні - хвиля протестів рестораторів

17 июля 2020, Колонка редактора


Джерело
 

Протести пов'язані із обмеженнями роботи закладів громадського харчування.

Мітингували в Херсоні, Коблево, планують мирну акцію в Одесі.

Сьогодні ж під Кабінетом Міністрів в Києві працівники барів та ресторанів винесли порожні стільці та крісла на мітинг «Хочу, як Велюр».
 

Основний меседж учасників акції — дозволити ресторанам працювати вночі, з 23:00 до 7:00. Цю вимогу підкріпили гаслами "Хочу как Велюр", "Где есть совам?", "Нет запрету 23:00 - 7:00".

Також протестувальники били черпаками по каструлях, щоб звернути увагу на свою вимогу.

Каталізатором акції стала очевидна неповага відомого київського ресторану «Велюр» до вимоги не працювати вночі. Нещодавно в інстаграм-акаунті ресторану опублікували рекламну сторіз про нічну роботу ресторану.
 

Коблево

Ресторатори Коблево перекрили трасу, щоб звернути увагу на проблему обмеження часу роботи — та обіцяють вийти на масштабний мітинг, якщо їм не дозволять працювати після 23:00.

13 липня підприємці перекрили одеську трасу біля Коблево та вимагали дозволити працювати після 23:00. А вже 14 травня вони зустрілися із головою Одеської державної адміністрації Олександром Стадником та озвучили своє прохання зрозуміти потреби бізнесу.

– Всі ресторани поставили до стінки. Ми налаштовані на те, щоб нас почули. Це важливо, щоб було розуміння. Якщо ситуація не поміняється, то в п’ятницю ми заплануємо великий мітинг. Люди налаштовані так, що мітинг буде глобальний, вийдуть десятки тисяч людей, та підключаться всі області України. Зрозумійте, людей поставили у кут і вони хочуть бути почутими. Це прохання, – кажуть ресторатори Коблево.

Джерело: shipovnik.ua
 

Херсон

Як відбувався страйк проти обмеження роботи ресторанів до 23:00 у Херсоні:

У неділю, 12 липня, власники розважальних закладів Херсонщини вийшли на Антонівський міст та постійно рухалися пішоходним переходом, щоб зупинити рух автотранспорту.


Акцію запланували на 17:00 — саме у цей час на мосту жвавий рух, оскільки цією дорогою з моря повертаються після вихідних херсонці та гості області.


Час від часу мітингувальники пропускали автомобілі.


З огляду на те, що офіційної заяви з приводу акції до поліції не надходило, представники поліції дізналися про мітинг із соцмереж та прибули на місце. В результаті перемовин мітингувальники розблокували магістраль.


Після акції ініціативна група протестувальників зустрілася з головою Херсонської ОДА Юрієм Гусєвим, який за кілька годин до цього закликав не проводити акцію, а розв’язати болюче питання з ним.


Рестораторам Гусєв повідомив, що звернуся до Уряду з пропозицією надати можливість владі на місцях вирішувати питання з часом роботи закладів і чекає на відповідне рішення Кабміну. Поки ж закликав власників закладів дотримуватися обмежень.

Джерело:  nk-online.com.ua

 

#карантин #рестораны #протесты


Просмотров: всего 173, из них 1 сегодня


добавить →Комментарии (0)

Добавить комментарий

Хотите что-нибудь добавить? Легко!

Вы не зарегистрированы и/или не авторизованы на сайте.

Ваше сообщение появится на сайте только после проверки модератором.
Зарегистрируйтесь  –  это очень просто!

Тема сообщения
Сообщение • 
Представьтесь • 
Как с вами связаться

e-mail или ICQ или телефон или ... (на сайте не показывается!)

 
 


Дорогие друзья!
Обращаем ваше внимание, что в комментариях запрещено:

  • употреблять нецензурные выражения и слова. Допускается воспроизведение ругательств без личностной направленности, при условии замены не менее одной буквы слова значками *&# и прочими
  • размещать тексты, противоречащие законодательству Украины или призывающие к его нарушению
  • злоупотреблять клавишей Caps Lock, т.е. писать комментарии заглавными буквами. Такие высказывания будут удаляться
  • оскорблять других участников обсуждения, авторов текстов на сайте, да и вообще оскорблять
  • размещать тексты, содержащие пропаганду или агитацию, возбуждающие социальную, расовую, национальную, половую или религиозную ненависть и вражду
  • размещение рекламных сообщений (кроме раздела «Доска объявлений»), а также рекламных фраз в подписях или именах пользователей
  • обсуждать действия администрации (представителей) сайта.

Каждый комментатор несет полную ответственность за размещенную им информацию. За двукратное нарушение правил комментирования пользователь может быть «забанен», то есть лишен возможности оставлять комментарии на сайте. Причем навсегда.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание сообщений, за исключением сообщений, размещаемых представителями сайта.

Подписывайся
События
Ленинград @ Probka, 2 октября 2020
Осень — это идеальная пора для веселья, драйва и феерии. И лучшее событие тому —...
Доска объявлений   |   Гостевая книга   |   Реклама / Размещение заведений   |   Контакты   |   Мобильная
вверх